Cudowne fimy o ślubach cz. 1

 Styczeń to wbrew pozorom bardzo ślubny czas. Pomijając liczne targi, wiele panien młodych zaczyna już wielkie odliczanie do swojego przyjęcia od Nowego Roku do wiosny czy lata. Tylko nie dajmy się zwariować! Przygotowałam dla Was listę moich ulubionych filmów o ślubach. Zapraszam


,,Kogel - Mogel''
Jestem fanką polskiego kina, ale przyznajmy od razu na początku, że większość produkcji do ambitnych i skomplikowanych nie należy. Ten jednak film uważam za kultowy i chociaż od premiery już trochę minęło wciąż z pewnością ma wielu fanów, a fanklub się powiększa. I do tego Grażyna Błęcka - Kolska. Obłędna! ,,Powiedz tak!"
Nie da się ukryć, że to typowa amerykańska komedia. Dosyć lukrowa, ale to też za sprawa tego filmu na świecie coraz popularniejszy stał się zawód wedding-  plannerka.,,Seks w wielkim mieście"
Ten film znalazł by się chyba w każdym moim rankingu. Pokazuje, że to nie suknia od  Vivienne Westwood gwarantuje udany ślub i wesele. I przestroga na przyszłość by nie za bardzo przytłaczać swoich narzeczonych pomysłami na ten wyjątkowy dzień życia. "Za jakie grzechy, dobry Boże?"To jedna z lepszych komedii jakie w życiu widziałam! Zero tandetnego romantyzmu, 100% dobrego humoru z klasą! Kto nie widział musi jak najszybciej nadrobić.

Na dzisisiaj to już koniec. A może Ty masz jakiś tytuł fimu, który ostatnio onejrzałes i wpsiuje się w tą tematykę?Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger