Ślub w Boże Narodzenie?

Myślę, że jeśli napiszę: Najwięcej przyjęć ślubnych ma miejsce latem, to nie będzie w tym dla Was nic nowego. Jednak, kiedy napiszę, że są pary które decydują się na ślub zimową porą, a nawet łączą go ze Świętami Bożego Narodzenia? Czy to dobry pomysł? Każdy oceni to sam. 

Przyznaje, że do tej pory dla mnie idealna scenerią była właśnie pełnia lata, gorące słońce i mnóstwo barw dookoła. Jednak teraz jestem oczarowana ślubem w pięknej zimowej scenerii. Zwłaszcza jeśli świat przykrywa pokrywa białego puchu. A w kościele rozbrzmiewają kolędy, a i on sam jest ustrojony w piękne, wysokie choinki. Taki krajobraz to wręcz wymarzone tło tej uroczystości. 

Biel idealnie komponuje się z suknią panny młodej. I samo Boże Narodzenie ma w sobie tyle magii, że doda uroczystości jeszcze większego znaczenia. Szkoda, że tak rzadko spotykamy ten widok...

I ten blask światełek. Kolorowe lampki mieniące się na choince, w oknach, czy w ogrodzie to gwarancja ciepłej atmosfery. Nie może ich zabraknąć podczas bożonarodzeniowego ślubu. 

Ślub w Święta Bożego Narodzenia może być naprawdę śliczny i wyjątkowy, a w dodatku bardzo romantyczny. A sesja z takiego ślubu może być nadzwyczajna i jedyna w swoim rodzaju. 

Wpis powstał w ramach akcji Blogrudzień, której organizatorką autorka bloga Magda M. Poniżej znajdziecie linki do blogów innych osób, biorących udział w akcji. Wydarzenie znajdziecie również na Instagramie (@blogrudzien) oraz na Facebooku! 
1. grudzień – Mama na całego 2 grudzień – Tarapatka 3 grudzień – Dzieciorka
4 grudzień – Szczęśliwa siódemka
5 grudzień – Do herbaty
6 grudzień – Z naciskiem na szczęście
7 grudzień- przedslubem
8 grudzień – Mama Asia Ogarnia
9 grudzień – Wysmakowana
10 grudzień – Dziubdziak
11 grudzień – Pozytywny Dom
12 grudzień – Młoda mama pisze
13 grudzień – Atrakcyjne wakacje z dzieckiem
14 grudzień – Młoda Mamma
15 grudzień – Kopanina
16 grudzień – Pogodnie przez życie
17 grudzień – Humory Zmory
18 grudzień – Asertywna Mama19 grudzień – Jaśkowe Klimaty
20 grudzień – I jak w domu
21 grudzień – Carpe Diem
22 grudzień – Dieta to Kobieta
30 grudzień – Magda M. Blog

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger