Pomysł na nietypową randkę

Przychodzi taki moment, że zaczynasz szukać niestandardowych pomysłów na niezapomnianą randkę. Każdy wcześniej, czy później jest zmęczony typowymi pomysłami: kolacja czy kino? Mam na to sposób! Nie oznacza to jednak, że jestem przeciwniczką romantycznych kolacji. Ale przychodzą takie momenty, kiedy kolacja przy świecach staje się zbyt przyziemna, a wszystko sprowadza się do sztywnej rozmowy podczas jedzenia... Nie daj się nudzie!


Piknik
Niby bardzo łatwa, a jednocześnie to tak przyjemna forma spędzenia wspólnie czasu! I to o każdej porze roku. Wszystko jest kwestia dobrego pomysłu i odrobiny chęci. Koc, przekąski i umilacze. Wysokoprocentowe napoje również mile widziane.

Escape room
W mniejszych miastach mniej popularna forma, ale w większych już tak. Myślę, że zasady i samą formę tej zabawy  znacie. Dzięki niej możecie się lepiej poznać i zobaczyć sposób rozumowania tej drugiej osoby.  

ŁyżwyNieprzesadnie oryginalny ale bardzo dobry pomysł na randkę. Zimno, które jest idealnym pretekstem do pierwszego złapania się za rękę, albo wpadnięcia sobie w ramiona. Kontakt fizyczny też jest ważny w budowaniu relacji. 

Planetarium
Przyznam, że jednych znudzi, a drugich zachwyci. Ale nie przekanacie się, jeśli nie spróbujecie. Jednak wydaje mi się, że wspólne oglądanie nieba z pewnością wprowadzi Was w intymny nastrój...

WernisażWiększości kojarzy się z ogromna nuda i lamką wina. Walczcie z stereotypami! Wymiany poglądów o oglądanej sztuce też może być ciekawa. Nawet gdy oboje stwierdzicie, że jest nudna. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger