Wieczór panieński- na co zwrócić uwagę?

Wieczór panieński- na co zwrócić uwagę?

Organizacja tak wyjątkowego wieczoru to dość duże wyzwanie dla świadkowej i najbliższych przyjaciółek panny młodej. Jest wiele kwestii związanych z miejscem, alkoholem oraz datą- wszystkie trzeba bardzo dobrze pomyśleć.  

Oczywiście nigdy nie można zapomnieć, że wieczór panieński to przede wszystkim wspaniała, szalona zabawa, którą każda z uczestniczek powinna zapamiętać na długo. Jednym z najbardziej problematycznych wyzwań, przed którym stają organizatorki jest wybór samego miejsca. Nie każda panna młoda lubi głośną muzykę klubową, czy uroczy piknik na łonie natury. 

Jednak co kilka głów to nie jedna. Jest tyle cudownych pomysłów, do zrealizowania, a jedyne co nas może powstrzymać to nasza wyobraźnia- nie dopuście do tego! Może zaplanujecie weekendowy wypad w góry, nad morze, czy do spa. Jeszcze jednym czynnikiem, który może nas po części ograniczyć to finanse. Jednak nawet małym kosztem da się zorganizować cudowne przyjęcie! 

Aby w późniejszym etapie nie było żadnych zaskoczeń, wato na początku ustalić kwotę jaką będziecie dysponować. Ważne, aby wszystkie uczestniczki wieczoru miały w nim  swój wkład finansowy. Smaczne jedzenie, trunki alkoholowe, samo miejsce i dodatkowe atrakcje kosztują. Kiedy podzielicie to między 10 osób to już koszty wydają się łagodniejsze. 

A Ty pamiętasz swój wieczór panieński? A może wszystko dopiero przed Wami? 
Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger