3 pomysły na tanią podróż poślubną

3 pomysły na tanią podróż poślubną

Zakochani, jeśli tylko włożą trochę wysiłku w planowanie swojej podróży poślubnej, naprawdę mają z czego wybierać. Hotele wręcz ścigają się w świetnych ofertach dla nowożeńców, a egzotyczne kierunki turystyczne tanieją z każdym rokiem, także wskutek ich rosnącej popularności. 

Grecja

Dobre oferty są na ogół dostępne wiosną oraz po zakończeniu wakacji. Wrzesień i październik to dobry moment na podróż poślubną w spokojnych warunkach, gdyż możemy zobaczyć ciekawe miejsca bez wszechobecnych tłumów i lejącego się z nieba żaru. Wieczory na pewno będą idealną okazją do romantycznych spacerów brzegiem morza i próbowania greckiej kuchni. 

Albania

Mało kto wie, że Albania nazywana jest drugą Chorwacją. Posiada 362 kilometry wybrzeża morskiego i naprawdę ma do zaoferowania turystom wiele atrakcji. Ciekawostką jest fakt, że kręcenie głową (nasze „nie”) w Albanii oznacza „tak”. 

Cypr

Cypr jest kolejnym, niedrogim rozwiązaniem na podróż poślubną. Na wyspie praktycznie nigdy nie marzniemy, bo tutaj nawet późną jesienią jest ciepło. Pewna pogoda i błogie lenistwo w hotelu bezpośrednio przy ładnej plaży za rozsądne pieniądze to właśnie Cypr. 


Za 10 dni przyjemnego wypoczynku w każdym z tych miejsc,  możecie zapłacić do 3 tys. zł za osobę. Oferty Last Minute czasami naprawdę potrafią nas zaskoczyć. I to z bezpośrednimi przelotami z polskich lotnisk, transferami na miejsce i zakwaterowaniem w hotelach z formułą all inclusive.
Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger