Jak powiedzieć o ,,TYM" światu?

Było niesamowicie romantycznie, on przyklęknął, spojrzał Ci głęboko w oczy, a ty zaskoczona powiedziałaś „tak”. Pierścionek na twoim palcu układa się niezwykle imponująco. Tylko co dalej? Od razu zmiana statusu na Facebooku czy może lepiej zdjęcie na Instagramie? Może jednak warto to przemyśleć. Inaczej przecież powiesz o tym rodzinie, a inaczej koleżance spotkanej na ulicy.

Jeżeli doszło już do zaręczyn i obie strony są jak najbardziej pozytywnie nastawione do niedalekiej zmiany na drabinie społecznej, to niewątpliwie musice dla siebie wiele znaczyć. W takim razie o czym należy pamiętać, kiedy chwalimy się tą dobrą nowiną?

Uważam, że w dobrym takcie zanim jeszcze zmienisz swój status związku na Facebook’u, oboje zadbajcie o to, aby jako pierwsza dowiedziała się rodzina i  wasze najbliższe grono przyjaciół. Dzięki temu z pewnością mogą się poczuć wyjątkowo, mając to przekonanie, że w jednych z ważniejszych momentów Waszego życia mogą się cieszyć razem z Wami. 

Możecie zorganizować małe przyjęcie w ogrodzie czy też w swoim domu. Pomysłów jest naprawdę wiele, ważne abyście czuli się jak najbardziej komfortowo. Często rodzice narzeczonych jeszcze nie miały okazji się wcześniej spotkać, więc warto też pomyśleć o nich. Czy bardziej preferowali by uroczysta kolacje, czy może mniej zobowiązujące spotkanie. 

Oczywistą sprawą jest to, że nie jesteście w stanie powiadomić każdego Waszego znajomego czy bardzo daleka rodzinę osobiście. Wcześniej czy później ta nowina dojdzie i na portale społecznościowe. Tak więc kiedy rodzina i przyjaciele już o tym wiedzą, nadszedł czas na portale społecznościowe. Zmieniajcie zatem status na dumny „zaręczony” i udostępnijcie post na Instagramie. 


Pozwólcie też innym pokibicować Waszemu małemu, wielkiemu szczęściu!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Przed ślubem , Blogger